Pizza Locale – Alsancak

Açıklama

Açıklama

Alsancak’ın güzide sokaklarından birinde bulunan “Pizza Locale” butik bir işletme olup, konfordan ve genişlikten ziyade lezzetleriyle ön plana çıkan mekanlardan birisi.

Buraya geldiğinizde kendinize oturacak yer bulmak için ortalama 15 dk beklemeyi göze almanız gerekiyor. Çok geniş ve rahat yer bulabileceğiniz bir mekan olmadığı için daha çok “ye ve kalk” şeklinde bir ortam.

Fakat beklediğinize kesinlikle değiyor. Biz burayı mini lezzet fabrikası olarak belirledik. Çeşit çeşit pizzaları ince hamur üzerinde küçük görünmesine rağmen gayet doyurucu ve sizi epey süre tok tutuyor.

Mekanın namını ilk duyduğumuzda aç bir şekilde gittik, bekleyenleri ve kalabalığı ilk gördüğümüzde biz de bir süre beklemeye karar vermiştik. Fakat servis edilen pizzaların boyutlarını görünce açlığımızı gideremeyeceğimiz endişesi ağır bastı ve hemen doyabileceğimiz başka bir yer arayışına koyulduk. Aradan geçen zamanın ardından Pizza Locale’e uğrama ve deneme fırsatını tekrar bulduğumuzda o an için ne kadar hatalı bir davranışta bulunmuşuz diye hayıflanmadık değil. 🙂

İştahlı bir yapıya sahipseniz ilk etapta masadan aç kalkacağınızı düşünebilirsiniz. “Bu paraya daha büyük menüler bulurum” düşüncesi de aklınızdan geçebilir. Fakat tam tersine hem karnınızın doyduğuna hem de damağınızın mutluluktan şenlendiğine tanık olacaksınız. 🙂

Fiyatların da aslında gayet makul olduğunu düşünüyoruz. Bu yazıyı hazırladığımız Ocak 2016 tarihinde küçük boy bir pizzanın 14-19 TL arası değiştiğini gördük. Bu fiyat pizza gibi pizza fiyatı.

Eğer yurt dışından bir misafiriniz varsa veya pizzada domuz eti (bacon) tercih ediyorsanız ekstra seçeneğiniz mevcut.

Mekanın Alsancak’tan başka Bostanlı, Bornova ve Balçova’da 3 şubesi daha bulunuyor. Biz oraları ziyaret etmedik fakat tatların ve kalitenin aynı güzellikte olduğunu düşünüyoruz.

OCAK 2016 PIZZA LOCALE FİYAT LİSTESİ

İletişim

İletişim

Ekstra Bilgiler

Ekstra Bilgiler
 • Açılış - Kapanış Saatleri
 • Pazartesi ~ Cuma
  11:00 - 21:30
 • Cumartesi
  11:00 - 21:30
 • Pazar
  11:00 - 21:30
 • Diğer Bilgiler
 • Otopark
  Yok
 • Alkollü İçecek
  Yok
 • Eve Servis
  Var
 • Açık Hava İmkanı
  Var
 • Ödeme Yöntemleri
  Nakit, Kredi Kartı

Konum

Pizza Locale – Alsancak
Yol tarifi

İletişim

Pizza Locale – Alsancak

Oylamalar

Pizza Locale – Alsancak

İzmir Mekan Oylama

0.0

0 Toplam
Mekanı en ince ayrıntısına kadar inceleyip sizin gözünüzden şeffaf bir değerlendirme yapmak tek hedefimiz.
Sizler de mekan ziyaretleriniz sonrasında bizlere izmirmekan35@gmail.com adresimizden veya https://www.instagram.com/izmirmekan/ hesabımızdan yorum ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Kalite
0.0%
Hijyen
0.0%
Park Yeri
0.0%
Fiyatlandırma
0.0%
Ses Düzeni
0.0%
Personel İlgisi
0.0%